Et Menü (2 kişilik)

İtalyan Aile Paketi

Et Menü (2 kişilik)

Milano usulü ağır ateşte pişirilmiş Ossobucco(dana incik) 24 saat ağır ateşte pişmiş şekilde karamalize sebzeler, kırmızı şarap, taze barahatlarla pişirilip vakumlanmıştır. Fırında 10 dk. Servis öncesi pişirilecektir. (350gr x 2)

Safranlı Risotto / ön pişirilimi yapılmış vakumlanmıştır, tarif kart yönlendirmelerine göre göndermiş oldğumuz sebze suyu, parmesan ve tereyağ ile son kez pişirilecektir

Evyapımı suda mozzarella

Evyapımı Foccacio (yemeğe hazır)

Tiramisu (yemeğe hazır)

 

Lütfen Dikkat:

  •  Bu paket 2 kişilik olarak hazırlanmaktadır, daha fazla sayı adedi için 0539 821 65 88 nolu destek hattımızdan bize  ulaşabilirsiniz.
  •  Mozzarella ve Burrata ürünleri evyapımıdır, imalathanemizde günlük olarak Manisa Talu Çiftliği’nden temin edilen Jersey ineklerinin çiğ sütünden yapılmaktadır. Katkı veya koruyucu içermez, tamamen İtalya’daki gibi el yapımıdır, makina üretiminden geçmemektedir.
  •  Tüm ürünlerde alerjen ürün bulunabilir; fıstık, süt, yumurta, glüten, soya ve diğer alerjen ürünler gibi.

*Covid 19 izolasyon tedbirleri gereği artan sipariş yoğunluğumuzda dağıtımlarımız öğleden sonra 12.00-21.00 arasında yapılmakta; bazı  yoğun günlerde daha da geç saatlere kalabilmektedir.  Bu süreçteki anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz. 

**Siparişlerinizi dağıtım gününden bir gün önce saat 18.00'e kadar vermeniz gerekmektedir.

Fiyat

265,00